Flipy Market Flipy Market

HAKKIMIZDA

Flipy Market’i, evcil hayvan sahiplerine dostları için ihtiyaç duyacağı çeşitli ürünleri, en kaliteli haliyle ve güvenli bir altyapı ile ulaştırmak için kurduk. Sağlamlık, kullanım kolaylığı ve sağlığa zarar vermeyen maddeler içermesi açısından testleri yapılmış ürünleri, sitemiz aracılığıyla kullanıcılarımıza ulaştırıyoruz. 

Evcil hayvan kategorisinde yer alan her ürünü satışa koymak yerine, öncelikle faydasını ve kalitesini kontrol ediyor, en uygun fiyatlarla kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Markamız Flipy ve satış sitemiz flipymarket.com’un ismi, Golden Retriever dostumuz Flipy’den gelmektedir. Sitemizde göreceğiniz darbe emici tasma aparatı, onun için üretilmiş ve patentli bir tasarım halinde satışa sunulmuştur. flipymarket.com’da beğendiğiniz tüm ürünleri kalite, kullanım kolaylığı ve sağladığı fayda açısından garantimiz altında sipariş edebilir, hiçbir şart olmadan koşulsuz iade edebilirsiniz.

Misyonumuz, pet sektöründe ihtiyaç duyulan fonksiyonel ve kaliteli ürünleri ziyaretcilerimizle buluşturmaktır. Vizyonumuz, Flipy markasını sektörün ihtiyaca yönelik ürünler sunan, bilinen ve güvenilen markaları arasında yer almasını sağlamak; odağına müşteri memnuniyetini almaktır.

Ücretsiz Kargo        Feature Icon       Güvenli Online Ödeme        Feature Icon        Ücretsiz Kargo        Feature Icon        Güvenli Online Ödeme        Feature Icon       Ücretsiz Kargo        Feature Icon       Güvenli Online Ödeme        Feature Icon        Ücretsiz Kargo       Feature Icon       Güvenli Online Ödeme        Feature Icon

Bize Ulaşın

Doğrulama kodu : 573846
Bilgi almak için
bizimle iletişime
geçebilirsiniz.